Logo Meditrans
loader

Centrum zamówień telefonicznych

Pracownicy

Ewa Chabior
Kierownik Działu Sprzedaży TOK

+48 41 34 825 60 ewa@meditrans.pl

Pracownicy

Agata Ciężkowska
Przedstawiciel Handlowy TOK

+48 41 34 825 70 +48 606 346 891 agata.ciezkowska@meditrans.pl

Pracownicy

Izabela Fortuńska
Przedstawiciel Handlowy TOK

+48 41 348 25 68 +48 501 534 716 izabela.fortunska@meditrans.pl

Pracownicy

Monika Gałczyńska
Przedstawiciel Handlowy TOK

+48 41 34 021 47 +48 504 495 903 monika.gruszka@meditrans.pl

Pracownicy

Anna Karwacka
Przedstawiciel Handlowy TOK

+48 41 348 25 67 +48 501 534 718 anna.karwacka@meditrans.pl

Pracownicy

Wiesława Molenda
Przedstawiciel Handlowy TOK

+48 41 348 25 62 +48 504 495 952 wieslawa.molenda@meditrans.pl

Pracownicy

Małgorzata Pawelec
Przedstawiciel Handlowy TOK

+48 41 348 25 87 +48 728 407 302 malgorzata.pawelec@meditrans.pl

Pracownicy

Justyna Salwa
Przedstawiciel Handlowy TOK

+48 41 340 21 45 +48 883 350 705 justyna.salwa@meditrans.pl

Pracownicy

Magda Sienkiewicz
Przedstawiciel Handlowy TOK

+48 41 340 21 60 +48 506 939 759 magda.sienkiewicz@meditrans.pl

Pracownicy

Renata Stradowska
Przedstawiciel Handlowy TOK

+48 41 340 21 70 +48 501 947 190 renata.stradowska@meditrans.pl

Pracownicy

Justyna Targowska
Przedstawiciel Handlowy TOK

+48 41 340 21 65 +48 504 495 880 justyna.targowska@meditrans.pl

Pracownicy

Leszek Szczepański
Kierownik Działu Protetyki

+48 41 34 825 69 +48 606 968 266 leszek.szczepanski@meditrans.pl

Pracownicy

Mateusz Mazur
Specjalista ds. Protetyki

+48 41 348 25 61 +48 515 366 972 mateusz.mazur@meditrans.pl