Logo Meditrans
loader

Oferta pracy – Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Jesteś otwarty? Lubisz pracę z ludźmi? Nie boisz się nowych wyzwań każdego dnia? To właśnie Ciebie szukamy!

Poszukujemy kandydatów do następujących województw:

woj. pomorskie;             woj. lubuskie
woj. dolnośląskie           woj. wielkopolskie
woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z lekarzami stomatologami, technikami stomatologicznymi, właścicielami klinik i gabinetów stomatologicznych;
Pozyskiwanie zamówień oraz ich realizacja na podległym terenie;
Ścisła współpraca z Przedstawicielami Medycznymi producentów;
Informowanie o promocjach i szkoleniach dla klientów.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe;
Wysoka kultura osobista;
Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami;
Komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne;
Silna motywacja do pracy i zaangażowanie;
Wytrwałość w dążeniu do realizacji zamierzonych celów;
Umiejętność dobrego planowania;
Chęć rozwijania się i poszerzania swojej wiedzy;
Doświadczenie w branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem;
Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office;
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy;
Możliwość rozwoju w ramach młodego, energicznego zespołu;
Profesjonalne szkolenia;
Samochód służbowy, laptop, telefon;
Prowadzenie satysfakcjonującego i wieloletniego projektu;
Umowę o pracę w stabilnej firmie.

Wyślij do nas swoje CV

rekrutacja@meditrans.pl

w tytule wiadomości podaj na jakie stanowisko aplikujesz.

Skontaktuj się z nami

Dzielimy się naszą wiedzą, rozwiewamy wątpliwości i wskazujemy alternatywy, pomagamy w poszukiwaniu właściwych rozwiązań.

Zapraszamy do kontaktu.

phone

Centrum zamówień
telefonicznych

Przejdź do działu Zadzwoń do nas
pointer

Przedstawiciele
terenowi Meditrans

Mapa przedstawicieli