Logo Meditrans
loader

Oferta pracy – Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Jesteś otwarty? Lubisz pracę z ludźmi? Nie boisz się nowych wyzwań każdego dnia? To właśnie Ciebie szukamy!

Poszukujemy kandydatów do następujących województw:

woj. pomorskie;             woj. lubuskie
woj. dolnośląskie           woj. wielkopolskie
woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z lekarzami stomatologami, technikami stomatologicznymi, właścicielami klinik i gabinetów stomatologicznych;
Pozyskiwanie zamówień oraz ich realizacja na podległym terenie;
Ścisła współpraca z Przedstawicielami Medycznymi producentów;
Informowanie o promocjach i szkoleniach dla klientów.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe;
Wysoka kultura osobista;
Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami;
Komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne;
Silna motywacja do pracy i zaangażowanie;
Wytrwałość w dążeniu do realizacji zamierzonych celów;
Umiejętność dobrego planowania;
Chęć rozwijania się i poszerzania swojej wiedzy;
Doświadczenie w branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem;
Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office;
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy;
Możliwość rozwoju w ramach młodego, energicznego zespołu;
Profesjonalne szkolenia;
Samochód służbowy, laptop, telefon;
Prowadzenie satysfakcjonującego i wieloletniego projektu;
Umowę o pracę w stabilnej firmie.

Wyślij do nas swoje CV

    Skontaktuj się z nami

    Dzielimy się naszą wiedzą, rozwiewamy wątpliwości i wskazujemy alternatywy, pomagamy w poszukiwaniu właściwych rozwiązań.

    Zapraszamy do kontaktu.

    phone

    Centrum zamówień
    telefonicznych

    Przejdź do działu Zadzwoń do nas
    pointer

    Przedstawiciele
    terenowi Meditrans

    Mapa przedstawicieli

    Witamy na www.meditrans.pl

    Strona prezentuje wyroby medyczne, do których dostęp mogą mieć tylko profesjonalni użytkownicy.

    Oświadczam, że jestem specjalistą w dziedzinie stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą dentystyczną.

    Jestem specjalistą